Zamów bezpłatną konsultację

Murawa

Nasza firma zajmuje się pielęgnacją terenów zielonych:

Boiska sportowe

Trawniki

Parki

W swojej ofercie posiadamy szereg działań, dzięki którym wasza trawa będzie zachwycać i cieszyć oko przez cały sezon, a także poza nim.

Naszym motto jest 3 razy Z:

Z jak Zaangażowanie

Z jak Zadbana trawa

Z jak Zadowolony klient.

Oferujemy między innymi:

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, personalizujemy działania oraz ich częstotliwość.
A wszystko po to, aby Klient miał pełną jasność, decydując się na współpracę.

Opinie naszych klientów jednoznacznie wskazują na to, że znamy się na tym, co robimy.

Cena koszenia kosiarką wrzecionową:

0,60 zł/m2+ 2,50zł na dojazd za kilometr
Zapraszamy do kontaktu i wyceny indywidualnej:

Numer tel. 731 515 888

Wertykulacja

Aby trawnik po długim okresie zimowym cieszył oczy, polecamy rozpocząć pracę od jego oczyszczenia wertykulatorem.
Wertykulacja to pionowe cięcie darni trawnika i usuwanie mchu, chwastów oraz częściowo filcu.

Dzięki temu młode pędy trawy mają większy swobodny dostęp do wody, tlenu i substancji odżywczych, ponieważ dociera on do ich systemu korzeniowego. Poprzez ten proces zwiększana jest również elastyczność trawnika.

Aeracja

To bardzo istotny zabieg pielęgnacyjny boisk. Silnie eksploatowana murawa zostaje mocno zbita, co często jest przyczyną pogorszenia jakości trawnika.

Aeracja polega na napowietrzeniu trawnika poprzez używanie urządzeń zwanych aeratorami, które w praktyce nakłuwają odpowiednio glebę zwiększając procesy jej odnowy, wpływają na wymianę gazową, pobudzają system korzeniowy oraz absorpcję płynów i nawozów.

Piaskowanie

To zabieg, dzięki któremu powierzchnia boiska zostaje wyrównana i rozluźniona, co bezpośrednio
pobudza porost trawy i zwiększa pochłanianie przez nią wody oraz substancji odżywczych. Dzięki piaskowaniu teren staje się wyrównany i wygładzony.

Murawa staje się przez to również bardziej odporna na warunki atmosferyczne. Od dzisiaj susza stanie się wam niestraszna.

Dosiew wgłębny traw

Aby stale cieszyć się piękną murawą, polecamy co roku przeprowadzać dosiewanie wgłębne. Trawa, która jest już starsza, że traci możliwości odnowy przez, co traci blask oraz wymaga zagęszczania. Częściej atakują ją również choroby oraz chwasty. Dzięki dosiewowi znikają ubytki, a murawa staje się elastyczniejsza oraz wytrzymalsza.

Szczotkowanie

Z pewnością wiele razy mieliście okazję widzieć zgniecioną, uklepaną murawę. Traci ona swój blask i wygląd. Zaplątują się w nią pozostałości obumarłych roślin, blokując nowym pędom dostęp do światła.
Wydaje się, że wręcz prosi ona o oddech. Ta sytuacja, z naszą pomocą, jest do opanowania wręcz błyskawicznie. Wyszczotkujemy waszą murawę, co pozwoli pozbyć się resztek roślinności i podnieść zgniecioną trawę. Dla trwałych efektów polecamy powtarzanie zabiegu co miesiąc. Efekt gwarantowany